F.A.Q.

İPTAL POLİTİKASI
 
Katılımcıların iptal bildirimi yazılı olarak yapılmalı ve bu tür iptaller, yazılı bildirimin alındığı tarihte geçerli olacaktır.
 
Aynı konaklama birimini paylaşan bir katılımcının iptali durumunda, ortak bir konaklama ayarlayamazsak, kalan katılımcıya tahsil edilen oranın “Tek Kişi Konaklama” oranına yükseltilmesi gerekecektir.
 
İptal ücretleri / masrafları bir ceza değil “Tasfiye Edilen Hasar” olarak kabul edilir. Bir tura doğru para yatırmak, bu “Genel Şartlar ve Koşullar” ve İptal Politikası’nın tamamen kabul edildiğini gösterir.
 
Varsa, yalnızca hizmetlerin başlangıçta tahsil edildiği banka hesaplarına ve kredi kartlarına geri ödeme yapılabilir.
 
İptal Ücretleri, geçerli Havayolu Cezalarına ek olarak, aşağıdaki gibidir:
· Bir rezervasyon, planlanan kalkıştan 30 günden daha önce iptal edilirse, iptal bildiriminin alınması üzerine tam ödeme (kişi başı 25 USD'den az iptal işlemi ücreti) iade edilecektir.
· Kalkıştan 21 ila 30 gün önce iptal edilirse, iptal ücreti toplam ücretin% 10'u kadardır.
· Kalkıştan 11 ila 20 gün önce iptal edilirse, iptal ücreti toplam ücretin% 25'i kadardır.
· Kalkıştan 2 ila 10 gün önce veya daha sonra iptal edilirse, iptal ücreti toplam ücretin% 50'si kadardır.
· Tur oranları, grup katılımına veya asgari kişi gereksinimlerine dayandığından, hizmete başlama tarihinden önceki 48 saat içinde yapılan iptallerde, hiçbir hizmet veya programın herhangi bir kısmı için herhangi bir iade yapılmaz.
· Bazı oteller, check-in tarihinden önceki 30-45 gün içinde iptal edilen rezervasyonlar için iptal ücreti talep edebilir. Onay kağıdımızda böyle bir not belirtilirse, yukarıda belirtilenlerden bağımsız olarak bu otel ücreti de ayrıca tahsil edilecektir.
· Katılımcıların kontrolü dışındaki mücbir sebepler gibi zorunlu nedenlerden dolayı iptaller yapılırsa, şirketimiz bu konuda, yalnızca üçüncü şahıslar tarafından bize uygulanan masrafları talep etmek için esnek olabilir veya herhangi birinden feragat edebilir. duruma bağlı olarak iptal ücretleri.